Bukiet dla Pani!

Bukiet dla Pani!

Kwiaty potrafią być delikatne, romantyczne i melancholijne albo, wręcz przeciwnie, mocne, mroczne i drapieżne. W kulturze popularnej, zwłaszcza od lat 60. i ruchu dzieci kwiatów, są symbolem niewinności i pokojowych zamiarów. Oczywiście Ty możesz dowolnie korzystać z kwiatowej symboliki, ale najważniejsze, żebyś nosiła takie bukiety, które będą najbardziej pasowały do twojej sylwetki.

Wiele osób rezygnuje z kwiatów, bo uważa, że ich noszenie jest za trudne. Jednak w komponowaniu kwiatów na ubraniu obowiązuje kilka prostych zasad, gdy je poznasz i zastosujesz w praktyce żadne kwiatowe printy nie będą dla Ciebie straszne. Po pierwsze pamiętaj, że drobne i regularne kwiatuszki wyszczuplają, a duże kwiaty pogrubiają. Przy wyborze kwiatowych deseni zwróć uwagę na tło – ciemniejsze odejmie Ci kilka kilogramów, jasne doda. Ważne też, żebyś sprawdziła jak kwiatowy wzór, układa się na newralgicznych częściach ciała. Przymierz ubranie w kwiatowy deseń i przyjrzyj się kwiatom, które znajdują się na twoim brzuchu, biuście oraz biodrach i ramionach – czy wyglądają korzystnie, czy nie deformują sylwetki?

Gdy już znajdziesz swoje ulubione ciuchy w kwiaty, możesz spróbować wejść na level master i łączyć je ze sobą. Moda kocha kontrasty – odważnie łącz różne desenie, eksperymentuj!

Niezłe te kwiatki, prawda?