Blog

Warstwy — modny sposób na jesień 2021

Czasem trend to wcale nie konkretny styl, kolor czy model ubrania a pomysł na to jak coś nosić. Ubieranie się na tzw. cebulkę to sprawdzona metoda i na modny look i na jesienne wahania temperatury. To też doskonały przepis na zabawę modą pod warunkiem, że wiesz jak to robić.

 

 

Rano chłodno, w ciągu dnia gorąco, wieczorem znowu zimno. Jak się ubrać, aby mieć komfort termiczny i wyglądać z klasą? Warstwowo — kombinacji jest nieskończenie wiele!

 

Warstwa na warstwie

Do wyboru masz opcję klasyczną i trochę bardziej zwariowaną. Z jednej strony możesz pójść zupełnie bezpieczną drogą, czyli od najcieńszej warstwy do najgrubszej — np. koszula, sweter, marynarka, na to płaszcz lub kurtka. Z drugiej strony możesz trochę zaszaleć i odwrócić kolejność np. pod koszulę zakładając dopasowany golfik, a pod płaszcz cienką kurtkę puchową. Fajnym sprzymierzeńcem w warstwowej grze jest kamizelka — krótki wełniany bezrękawnik możesz założyć na koszulę, pod marynarkę, a puchową kamizelę zarzucić na trencz czy elegancki płaszcz. Niezależnie o wybranej strategii ważne, żeby stylizacja dawała wrażenie lekkości, a Ty byś nie dodawała sobie optycznie kilogramów.

Warstwy — modny sposób na jesień 2021